Wielkanocny "Dzień Dobra" - wspólnie pomagamy 2-letniemu Jasiowi!

12 marca, 2024

💚WESPRZYJ 2-LETNIEGO JASIA!💚

✨Wielkanocny „Dzień Dobra” – akcja, w której wraz z Fundacją Awes (prowadzoną przez właścicieli Restauracji Wiedeńska) wspierać będziemy potrzebującego chłopca o imieniu Jasio.
W tym świątecznym dniu każdy z naszych Gości, który zechce wesprzeć potrzebującego Jasia, będzie miał ku temu wiele możliwości.

Poniżej kilka szczegółów:

🐣W Poniedziałek Wielkanocny zapraszamy Was od 10:30 do 20:00.
🐣Akcja pod nazwą „Dzień Dobra” jest całkowicie dobrowolna i nie wszyscy nasi Goście muszą w niej uczestniczyć.
🐣W tym dniu Restauracja Wiedeńska przekaże zebrane środki finansowe na rzecz Fundacji AWES, która postanowiła wesprzeć chorego 2-letniego Jasia.

Jak będziecie mogli pomóc? To jest bardzo proste! Poniżej kilka możliwości wpłaty na akcję dla osób, którym los Jasia nie jest obojętnym:

❣️Opłata rezerwacyjna stolika w kwocie 47,00zł
❣️Dobrowolna darowizna finansowa (od 1,00zł do …. ), którą doliczy do rachunku obsługa na Waszą prośbę.
❣️Udział w zabawie „Koło Fortuny” – każde zakręcenie wygrywa!
❣️Możliwość zakupu nie byle jakich fantów, a nawet dzieł sztuki – przygotujcie gotówkę, czy karty płatnicze 🙂

💚A może jest ktoś, kto chciałby wesprzeć 2-letniego Jasia już teraz? Można uczynić to w każdym momencie, wpłacając dowolną kwotę darowizny na poniższe konto bankowe Fundacji AWES, w tytule wpisując: „Wsparcie dla 2-letniego Jasia Lasia”
💚Bank Spółdzielczy w Ustroniu – rachunek nr 92 8129 0004 2001 0024 7522 0001

Janek Lasia (Jasio), urodził się jako skrajny wcześniak w 26 tygodniu ciąży. Przedwczesny poród spowodował u niego wiele komplikacji, m.in.: wylewy krwi do mózgu 3 i 4 stopnia, wodogłowie pokrwotoczne, retinopatia, dysplazja oskrzelowo-płucna, założona zastawka oskrzelowo-płucna i wiele innych. Jasio potrzebuje stałej specjalistycznej opieki lekarskiej, terapii, rehabilitacji, zaopatrzenia w sprzęt rehabilitacyjny i medyczny oraz innych specjalistycznych środków, które umożliwiają mu codzienne życie.
💔Koszty tego wszystkiego są ogromne i przekraczają możliwości jego mamy, która wychowuje go samotnie.

Już teraz zapraszamy do rezerwacji stolików i wspólnego spędzenia czasu, czyniąc DOBRO!

☎️519 087 892