Wspieraj finansowo

Pomoc stała

Możesz zlecić stałe zlecenie bankowe. Twój bank w określonym przez Ciebie dniu miesiąca przeleje automatycznie wybraną przez Ciebie kwotę darowizny na konto Fundacji Awes.

Jak to zrobić?

Możesz udać się do banku i poprosić pracownika o ustawienie zlecenia stałego na wybraną przez Ciebie kwotę, np. 50zł i podasz mu poniższe dane naszej fundacji.

• Fundacja Awes
  • ul. Głęboka 21, 43-400 Cieszyn
  • Numer rachunku: 92 8129 0004 2001 0024 7522 0001
  • Tytuł przelewu: „Darowizna na cele statutowe”
  • BIC/SWIFT: POLUPLPR (jeżeli chcesz wysyłać do nas przelew z konta zagranicznego)

Możesz również zalogować się na swoje konto internetowe i tam złożyć dyspozycję przelewu. Wizyta w banku czy polecenie internetowe zajmą Ci dosłownie kilka chwil. Jeżeli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy: biuro@awes.pl lub +48 519 087 892

Pomoc jednorazowa

Wesprzyj Fundację Awes jednorazowym przelewem

Inna pomoc

Masz własny pomysł na to jak chcesz wesprzeć naszą fundację i nasze działania? Śmiało! Wypełnij poniższy formularz kontaktowy i przedstaw swoją propozycję – skontaktujemy się z Tobą!