Fascynujący Mecz Hokeja na Lodzie

23 grudnia, 2019

21.12 na cieszyńskim lodowisku zmierzyły się ze sobą dwie drużyny wypełnione gwiazdami! Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich vs Drużyna Kajetana Kajetanowicza. Hala pękała w szwach, a widzowie mogli zobaczyć na tafli takie nazwiska jak Dudek, Czerkawski, Zelt, Polko, Maciborek, Grzanka, Szeja, Mancin czy Kajetanowicz!

Znani i lubiani pojawili się w Cieszynie na charytatywnym meczu hokeja na lodzie, który zorganizowała Fundacja Fascynujący Świat Dziecka. Oprócz meczu, na widzów od godz. 17:00 czekała cała masa atrakcji, m.in. występy artystyczne, aukcje czy pokaz umiejętności jazdy rajdówką na lodzie samego Kajetana Kajetanowicza!

Mecz zorganizowany został po to, aby wspomóc działania Fundacji Fascynujący Świat Dziecka, która to zajmu oraz jej podopiecznych cierpiącyc na FAS (Alkoholowy Zespół Płodowy), które wraz ze swoimi rodzinami są zdane tylko na siebie.