Obchody Dnia Tygrysa...

2 sierpnia, 2021

Mieliśmy przyjemność wraz ze Śląskim Ogrodem Zoologicznym w Chorzowie przygotować obchody Dnia Tygrysa, które miały miejsce 29 lipca.
W tym dniu podopieczni naszej fundacji zabrani zostali do ZOO, aby móc poznać zwyczaje nie tylko tygrysów, ale również innych zwierząt. Osoby odwiedzające ZOO miały możliwość zgłębienia swojej wiedzy na temat tygrysów oraz… FASD. Dlaczego takie połączenie?
Maskotką naszej Fundacji jest tygrys, więc doszliśmy do wniosku, że będzie to odpowiedni moment do przeprowadzenia również akcji informacyjnej w temacie FAS, na co Ogród Zoologiczny chętnie się zgodził.
Wyjazd nie doszedłby do skutku gdyby nie pomoc Gminy Goleszów, która wsparła nas wypożyczeniem samochodu.