Majówka z Fundacją Fascynujący Świat Dziecka

5 maja, 2019

4.05 na rynku w Ustroniu odbyła się „Majówka z Fundacją Fascynujący Świat Dziecka”.

Na uczestników imprezy czekało sporo atrakcji. Najmłodsi mogli cieszyć się zabawą podczas mini disco oraz na rozstawionych dmuchańcach, przy okazji zajadając np. pyszną watę cukrową. Starsi mogli obejrzeć występ grupy historycznej Muszkiet, pokaz judo w wykonaniu dzieci i młodzieży Dąb Dębowiec. Czas umiliły również występy Natalii Bukowskiej, młodzieży Sing it out, zespołu Koniaków czy Strange.
Gwiazdą wieczoru był kabaret K2, który bawił uczestników na zakończenie tego intensywnego dnia.

Podczas całej Majówki zbierano fundusze na wsparcie dzieci cierpiących na FASD oraz ich rodzin.